Teslimat ve İade

Son Güncelleme: 25.10.2021

Sitemiz üzerinden satın alınan ya da ücretsiz olarak indirilen tüm dosyalar gerekli güvenlik kriterlerini sağladıktan sonra gönderilmektedir, dosya/dosyalar indirilikten sonra tüm sorumluluk kullanıcıya aitir. Açık kaynaklı dosyalara güvensiz bir bilgisayar, hosting ya da kötü amaçlı kişiler tarafından zararlı kod eklenebilmektedir, site güvenliğini sağlamak site yöneticisinin sorumluluğundadır.

Ücretli olarak satılan dosyalar satın alan kişinin sorumluğundadır, ticari ya da izinsiz olarak dosyaların paylaşılması veya dağıtılması yasaktır. Bu gibi durumlarda lisans iptali ya da mahkeme yolu açıktır.

Satın aldıktan sonra kullanımı engellemeyecek durumda özel isteklere bağlı olarak dosyalarda düzenleme yapılması söz konusu değildir. Düzenlemeler, yalnızca kullanımı engelleyen sorunlara çözüm olarak yapılmakta ve satın almış tüm kullanıcılara aynı anda dağıtılmaktadır.

Satın aldığınız temanın lisansı daha sonra satın alındığı pakketeki lisans değiştirme sayısına göre kullanıcı kendisi değiştirmektedir.

Satışı yapılan ürünlerimiz/hizmetlerimiz elektronik ortamda teslim edildiğinden dolayı herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır.

Firmamız, işbu “Teslimat ve İade” hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Teslimat ve İade hükümleri değiştiği taktirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.